Battle Mile Indoor League 2020/2021

Рейтингова Миля

Реєстрація на “Рейтингову Милю” за цим посиланням

До участі в Рейтинговій Милі допускаються тільки дійсні асоційовані члени ГО Battle Mile Ukraine.
Реєстрація атлетів на Рейтингову милю відкрита з 9 по 12 березня.

Список заявлених учасників буде опубліковано 13 березня.

Стати членом ГО Battle Mile Ukraine за цим посиланням 

Додаткова інформація по командним змаганням

УВАГА! Зміна в регламенті. Професійні команди змагатимуться за формулою 4+1, замість 5+2.

Перша командна бігова Ліга!

8 професійних Клубів

В кожному Клубі по дві команди: чоловіча та жіноча.

Одне турнірне коло – 7 турів!

Призовий фонд близько 500 000 гривень!

Дата Професійні команди Любительські команди
20 Грудня 2020 1 і 2 тур 1 тур
17 січня 2021 3 і 4 тур 2 тур
14 лютого 2021 5 і 6 тур 3 тур
13 березня 2021 7 тур 4-5 тури

Всі деталі в положенні!

Оплата реєстрації любительських команд за цим посиланням

ЗМАГАННЯ ПЕРЕНЕСЕНО. СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ!

Battle Mile Cup – це вісімка найсильніших команд, які змагатимуться за Зимовий Кубок!

Ще досі вагаєшся? Проходь реєстрацію, ставай асоційованим членом Battle Mile та отримай шанс позмагатись за перемогу!

Всі деталі в положенні!

1 серпня на київському стадіоні “Піонер” відбудеться легкоатлетична подія нового формату – Batte Mile (Батл Майл). Проект народився в Україні минулого року і має серйозні амбіції і плани найближчим часом вийти на міжнародний ринок. Ідея полягає у командних змаганнях бігунів на середній дистанції, а саме на дистанції в одну милю – 1609 метрів.

Це вже другий захід такого формату. Вперше з успіхом він пройшов у березні цього року у Києві. У заході візьмуть участь як професійні атлети – лідери збірної України на середніх дистанціях, так і аматори – найактивніші бігові клуби Києва.

Сама дистанція диктує динамічний перебіг подій, а командна боротьба додає видовищності. Згідно правил, кожна команда має право під час бігу на одну заміну в команді, коли на доріжку в будь-який момент може вийти так званий “джокер” – це додає ще й інтриги змаганням. За усім дійством дозволяє слідкувати електронна система, яка у режимі реального часу демонструє учасниками і глядачам позицію команди.

Важливо зазначити, що суто український продукт, який не має аналогів у світі. Незважаючи на те, що миля досить популярна легкоатлетична дисципліна, долати її командою ще й з джокером, поки ніхто не намагався.

Щодо перспектив і планів на майбутнє, то ідеологи і засновники змагань мають офіційний  патент на ідею і вже ведуть активні переговори із зарубіжними партнерами, адже мають на меті проведення таких заходів за кордоном. Головною метою бачать: формування іміджу бігу як престижного виду спорту на рівні з футболом та тенісом, залучення клубів, глобальних партнерів та навіть з часом включення дисципліни Batte Mile до програми Олімпійських Ігор.

Організатором змагань виступає Асоціація командного бігу України. Загальний призовий фонд змагань становить 125 тисяч гривень, також передбачений джекпот в розмірі 500 000 грн.

Розклад заходу:

1 серпня 2020 року, субота

15:00 – відкриття змагань

15:20 – кваліфікаційні забіги

16:00 – прес-ланч і спілкування з ідеологом змагань

17:40 – фінальні забіги

18:40 – нагородження

Локація:

м.Київ, стадіон “Піонер”, Туполєва, 22

Контакти для ЗМІ: (093)4157963, Ольга

Більше деталей про дисципліну можна знайти тут: https://gathletics.com.ua/2020/07/04/battle_mile_guide/

Також просимо вас ознайомитись з документальним фільмом про наші змагання

 

Кожен зареєстрований учасник в зручний час на стадіоні (з 400-т метровим колом) 30-31 травня долає індивідуально дистанцію в 1 милю (1609 метрів).

Реєстрація триває від дати оприлюднення даної інформації і до 23:59 29 травня за посиланням https://forms.gle/tq2SQ9S7ri9FPecP8

Підтвердженням результату є безпосередньо результат (з точністю до десятих) та відео зйомка всього бігу (без скорочення та/або пришвидчення відтворення), яка і виступає в ролі хронометража, та може бути знятою будь якою особою. Додатковим підтвердженням результату може бути посилання трек (Strava, Garmin, Endomondo та інші) з індивідуального gps трекера спортсмена.

Результати та відео подаються на електронну скриньку battlemile@gmail.com з обов’язковим вказанням ПІБ спортсмена та ПІБ хронометриста. Також учасник має опублікувати результат та відео на особистих сторінках в соціальних мережах в довільній формі з хештегом #battlemile, та активним посиланням на паблік Battle Mile у відповідній соціальній мережі. Відео бігу не має містити прискорення або скорочення.