Онлайн змагання “Рейтингова Миля”

Кожен зареєстрований учасник в зручний час на стадіоні (з 400-т метровим колом) 30-31 травня долає індивідуально дистанцію в 1 милю (1609 метрів).

Реєстрація триває від дати оприлюднення даної інформації і до 23:59 29 травня за посиланням https://forms.gle/tq2SQ9S7ri9FPecP8

Підтвердженням результату є безпосередньо результат (з точністю до десятих) та відео зйомка всього бігу (без скорочення та/або пришвидчення відтворення), яка і виступає в ролі хронометража, та може бути знятою будь якою особою. Додатковим підтвердженням результату може бути посилання трек (Strava, Garmin, Endomondo та інші) з індивідуального gps трекера спортсмена.

Результати та відео подаються на електронну скриньку battlemile@gmail.com з обов’язковим вказанням ПІБ спортсмена та ПІБ хронометриста. Також учасник має опублікувати результат та відео на особистих сторінках в соціальних мережах в довільній формі з хештегом #battlemile, та активним посиланням на паблік Battle Mile у відповідній соціальній мережі. Відео бігу не має містити прискорення або скорочення.