20 та 21 лютого у стінах Легкоатлетичного манежу КМШВСМ відбудуться 2 та 3 змагальні дні Battle Mile Indoor League 20/21.
В суботу, 20 лютого, професійні чоловічі команди зійдуться одразу у двох турах, побачимо боротьбу по одному туру серед жіночих професійних та по одному серед аматорських чоловічих і жіночих команд. Боротьба за звання найшвидшого у рамках Рейтингової милі також відбудеться цього змагального дня.
В неділю, 21 лютого, будемо слідкувати за боротьбою у двох турах серед жіночих професійних та чоловічих аматорських команд, чоловіки профі та жінки аматори цього дня зійдуться у бігових турах тільки по одному разу. Також в неділю очікуємо на драйвові дитячі забіги в рамках Battle Mile Indoor League for youth 20/21.
Детальний розклад змагань 20 лютого:
Час Батлу | Час Кол-руму | Клуб 1 | Клуб 2 | Стать | Змагання |
---|---|---|---|---|---|
17:00:00 - 18:30:00 | видача стартових для проф / аматор | ||||
17:40:00 | 18:00:00 | відкриття змагань | |||
18:00:00 | 17:52:00 | Львів | Донецьк | Чол | Професійні |
18:08:00 | 18:00:00 | Черкаси | Київ | Чол | Професійні |
18:16:00 | 18:08:00 | Харків | Херсон | Чол | Професійні |
18:24:00 | 18:16:00 | Дніпро | Одеса | Чол | Професійні |
18:32:00 | 18:24:00 | Дніпро | Одеса | Жін | Професійні |
18:40:00 | 18:32:00 | Львів | Донецьк | Жін | Професійні |
18:48:00 | 18:40:00 | Харків | Херсон | Жін | Професійні |
18:56:00 | 18:48:00 | Черкаси | Київ | Жін | Професійні |
19:04:00 | 18:56:00 | KMRC Адреналін | ПУШПБ | Чол | Аматорські |
19:14:00 | 19:04:00 | Running Club Scientist | Головченко Team | Чол | Аматорські |
19:24:00 | 19:14:00 | Victory Team | KMRC Гончі | Чол | Аматорські |
19:34:00 | 19:24:00 | Salomon Running Club Ukraine | KMRC Нітро | Чол | Аматорські |
19:44:00 | 19:34:00 | KMRC WOW | Run Empire | Жін | Аматорські |
19:54:00 | 19:44:00 | KMRC Magic Girls | Victory Team | Жін | Аматорські |
20:04:00 | 19:54:00 | KMRC Бандитки | Kuzin Team /МК "Тарас Бульба" | Жін | Аматорські |
20:14:00 | 20:04:00 | Рейтингова миля М | |||
20:24:00 | 20:14:00 | Рейтингова миля Ж | |||
20:34:00 | 20:26:00 | Київ | Львів | Чол | Професійні |
20:42:00 | 20:34:00 | Черкаси | Донецьк | Чол | Професійні |
20:50:00 | 20:42:00 | Харків | Одеса | Чол | Професійні |
20:58:00 | 20:50:00 | Херсон | Дніпро | Чол | Професійні |
Детальний розклад змагань 21 лютого:
Час Батлу | Час Кол-руму | Клуб 1 | Клуб 2 | Стать | Змагання |
---|---|---|---|---|---|
08:00:00 - 09:30:00 | Видача стартових для М/Ж проф та М аматорів | ||||
9:00:00 | 8:52:00 | Херсон | Дніпро | Жін | Професійні |
9:08:00 | 9:00:00 | Харків | Одеса | Жін | Професійні |
9:16:00 | 9:08:00 | Черкаси | Донецьк | Жін | Професійні |
9:24:00 | 9:16:00 | Київ | Львів | Жін | Професійні |
9:32:00 | 9:24:00 | KMRC Нітро | ПУШПБ | Чол | Аматорські |
9:42:00 | 9:32:00 | Головченко Team | KMRC Гончі | Чол | Аматорські |
9:52:00 | 9:42:00 | Victory Team | Salomon Running Club Ukraine | Чол | Аматорські |
10:02:00 | 9:52:00 | KMRC Адреналін | Running Club Scientist | Чол | Аматорські |
10:12:00 | 10:02:00 | Херсон | Одеса | Чол | Професійні |
10:20:00 | 10:12:00 | Харків | Дніпро | Чол | Професійні |
10:28:00 | 10:20:00 | Київ | Донецьк | Чол | Професійні |
10:36:00 | 10:28:00 | Черкаси | Львів | Чол | Професійні |
09:30:00 - 11:00:00 | Видача стартових для дітей / Жінок аматорів | ||||
10:44:00 | 10:36:00 | Клуб A | Клуб C | Мікс | Дитячі |
10:56:00 | 10:44:00 | Клуб B | Клуб D | Мікс | Дитячі |
11:08:00 | 10:56:00 | KMRC Magic Girls | KMRC Бандитки | Жін | Аматорські |
11:18:00 | 11:08:00 | Victory Team | Run Empire | Жін | Аматорські |
11:28:00 | 11:18:00 | KMRC WOW | Kuzin Team /МК "Тарас Бульба" | Жін | Аматорські |
11:20:00 - 11:40:00 | Нагородження діти | ||||
11:38:00 | 11:28:00 | Херсон | Одеса | Жін | Професійні |
11:46:00 | 11:38:00 | Харків | Дніпро | Жін | Професійні |
11:54:00 | 11:46:00 | Київ | Донецьк | Жін | Професійні |
12:02:00 | 11:54:00 | Черкаси | Львів | Жін | Професійні |
12:10:00 | 12:02:00 | KMRC Нітро | KMRC Гончі | Чол | Аматорські |
12:20:00 | 12:10:00 | Victory Team | Running Club Scientist | Чол | Аматорські |
12:30:00 | 12:20:00 | ПУШПБ | Головченко Team | Чол | Аматорські |
12:40:00 | 12:30:00 | Salomon Running Club Ukraine | KMRC Адреналін | Чол | Аматорські |
12:55:00 - 13:15:00 | Нагородження серед професійних команд |