Правила Battle Mile

Правила

Змагання є командними. На старт забігу виходять 2 команди з п’яти спортсменів кожна. Дистанцію, яку необхідно подолати – миля, що у цифрах дорівнює 1609 метрам 34 сантиметрам. За допомогою чіпової системи фіксується час кожного спортсмена кожні 200 метрів, а результати в режимі наживо виводяться на інформаційні панелі, які показують сумарний час кожної команди та різницю між ними в конкретний проміжок часу. Це дозволяє командам контролювати свою позицію та оперативно приймати тактичні рішення по дистанції.

Найцікавіше:  у кожній команді є два запасні учасника, так звані “Джокери” (що перебувають у “коридорі”), вони мають право одноразово замінити будь-якого учасника своєї команди на будь-якому етапі дистанції на будь-який відрізок, АЛЕ аж до фінішу.

Команда, яка покаже найкращий спільний час всіх учасників – переможе! Якщо команди показали однаковий фінішний час до тисячних, перемогу здобуває команда представник якої першим перетнув фінішну лінію. 

Команда

Команда має складатися з 7 спортсменів (5 основних + 2 джокери).

При цьому професійні команди мають по одному представнику різних вікових категорій:

  • U18 (16-17 років включно на день проведення змагань),
  • U20 (18-19 років включно на день проведення змагань),
  • U23 (20-22 років включно на день проведення змагань),
  • дорослі спортсмени (23-35 років включно на день проведення змагань),
  • та джокери, який змінює одного з учасників своєї команди по дистанції, він може відноситись лише до дорослої вікової категорії.

Любительські команди формуються без вікових груп і не можуть комплектуватись учасниками, що змагались на офіційних стартах Федерації легкої атлетики України рівня Чемпіонатів України за останні 3 роки.